Infobox

e-NEWSLETTER

Serdecznie zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane nowościami i ofertami produktowymi marki Remmers do zapisania się do nowego bezpłatnego e-newslettera.

Naszych subskrybentów będziemy regularnie informowali o:

  • promocjach,
  • nowych produktach,
  • szkoleniach,
  • i innych aktualnościach.

By zapisać się do listy subskrypcyjnej e-newslettera należy wypełnić pola poniższego formularza rejestracji subskrypcji.

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowej od Remmers Polska sp. z o.o.

Prosimy o zaznaczenie wybranego pola w formularzu zamieszczonym poniżej. Zaznaczenie danego pola oznacza udzielenie zgody. Brak zaznaczenia jakiegokolwiek pola oznacza nieudzielenie zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być wycofane w każdym czasie. Wyrażona zgoda pozwoli nam przesyłać Państwu  informacje handlowe, czyli informacje dotyczące naszych produktów, usług, zmian  w ofercie, wydarzeniach firmowych, organizowanych szkoleniach i konferencjach oraz promocjach i konkursach dotyczących naszych produktów. Będziemy mogli także zapytać Państwa o opinię o naszej firmie, naszych produktach, usługach.

*pola obowiązkowe, aby skorzystać z subskrypcji e-newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Remmers Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przedstawiania mi informacji handlowych*
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Remmers Polska Sp. z o.o. na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych.*

Cofnięcie zgody możliwe jest w każdej chwili.

 

 Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Remmers Polska sp. z o.o.

1.       [dane administratora danych] Remmers Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym przy ul. Sowiej 8, 62-080 (dalej: Remmers) informuje, że jest administratorem Pana/Pani danych osobowych.
2.      
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymywania informacji handlowych od Remmers.
3.      
[cele i podstawy przetwarzania danych] Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane za Pana/Pani zgodą. Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane w celach każdorazowo wskazanych w klauzuli zgody, np. w celu przesyłania informacji handlowej przez Remmers na wskazany adres e-mail na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w powyższych celach jest wymagane w celu otrzymywania informacji handlowych od Remmers.
4.      
[odbiorcy danych] Remmers może ujawnić Pana/Pani dane osobowe podmiotom świadczącym na rzecz Remmers usługi prawne. W niektórych sytuacjach Remmers może również powierzyć przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych dostawcom usług lub produktów, działającym na rzecz Remmers, w szczególności podmiotom świadczącym Remmers usługi IT, księgowe.
5.      
 [okres przechowywania danych] Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia przez Pana/Panią zgody na ich przetwarzanie w celu każdorazowo wskazanym w klauzuli zgody. Remmers pozostawi jednak imię, nazwisko – wyłącznie dla uniknięcia ponownego wykorzystania danych osoby w celach objętych cofniętą zgodą.
6.      
[prawa] W granicach przepisów prawa ma Pan/Pani prawo:
a)      
dostępu do treści swoich danych,
b)      
ich sprostowania,
c)       
ich usunięcia,
d)      
ograniczenia ich przetwarzania,
e)      
przenoszenia danych.
7.      
W przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie zgody ma Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
8.      
Realizacja praw, o których mowa powyżej może odbywać się poprzez wskazanie swoich żądań przesłanych pisemnie na adres Remmers Polska Sp. z o.o. ul. Sowia 8, 62-080 Tarnowo Podgórne, lub elektronicznie na adres info@remmers.pl
9.      
Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli sądzi, że Remmers przetwarza jego dane osobowe z naruszeniem przepisów RODO.